Wyniki Konkursu świątecznego
30 grudnia 2014
0

Świąteczny konkurs dobiegł końca. A oto krótkie podsumowanie i wyniki.

 
 

W ciągu jedynie kilku dni trwania konkursu udało nam się zebrać następujące statystyki.

262
odsłony strony konkursowej

17
godzin spędzonych przez użytkowników na naszej stronie konkursowej

62
przesłane hasła konkursowe

 
 

Pozwoliło to nam wybierać spośród naprawdę wyjątkowych i ciekawych haseł. Poniższe hasła zostały wybrane przez 5-osobowe jury. Zwycięscy otrzymali od nas wiadomości, a patery już są lub w najbliższym czasie zostaną do nich wysłane.

Udana impreza? Będę z Wami szczery To głównie zasługa Żywieckiej Patery

Robert, f…..@gmail.com

 

Nie potrzebne są bajery,gdy Żywieckie masz Pateryto gwarancja jest jakości, smaku, stylu i świeżościz nimi dom Twój pełen gości!

Asia, a…..@op.pl

 

Nic tak zmysłów nie podbijajak patera pysznosci od firmy

Jan, j……@o2.pl

Smaczne świeże i soczyste, To ŻYWIECKIE-oczywiste!W plastereczki pokrojone- na paterze ułożone.Niech cię już nie boli głowa, nie zaskoczy cię teściowa,czy szef męża, ksiądz z kolędą te szyneczki chwalić będą!Na imprezkę i bankiecik taki pyszny masz komplecik? na półmetek czy stódniówkę, też gotową masz wałówkę!Gdy planujesz swe wesele- zamów u nas pater wiele!Wszyscy będą zachwyceni, każdy gość twój to doceni?

Zuzanna, z……@interia.pl

 

1. Wyśmienite wędliny z Żywieckiej Patery,to na każdym bankiecie szczyt dobrej maniery.2. Od dzisiaj już żadne przyjęcie,beż Żywieckiej Patery się nie obejdzie.3. Nastał czas nowej ery,na stołach królują Żywieckie Patery.

Patrycja, p…….@wp.pl

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, a także tym którzy zwycięzcom pomagali w wymyślaniu haseł.Jeżeli chcecie być na bieżąco pamiętajcie o naszym newsletterze (w stopce poniżej).Możecie też podzielić się tą informacją na swoim Facebook?u klikając poniższe ikonki, albo po prostu zostawcie komentarz.Do zobaczenia wkrótce :)

Dodaj komentarz